Головна - Новини - Cпонсор дистанції 5 км на ATB Dnipro Marathon – компанія ДЕКА

Cпонсор дистанції 5 км на ATB Dnipro Marathon – компанія ДЕКА

09.09.2019

Приємна новина для учасників ATB Dnipro Marathon – спонсор на дистанції 5 км – компанія ДЕКА, а це означає, що фінішерів та переможців очікує багато приємних подарунків.

Твій перший великий старт з G-Shock.
Як великий шлях починається з першого кроку, так і подолання марафонської дистанції починається з забігу на 5 км.

Вперше забіг ДЕКА & G-SHOCK на 5 км пройде в рамках ATB Dnipro Marathon 22 вересня в Дніпрі. Торгова мережа ДЕКА підтримає спортивних і цілеспрямованих людей на дистанції і вручить найновіші моделі спортивних і мега надійних годин G-SHOCK всім переможцям забігу на 5 км серед чоловіків і жінок.
Всього в забігу візьме участь 500 любителів спорту.


Дистанція на 5 км ДЕКА & G-SHOCK підійде як спортсменам, так і бігунам початківцям. Для багатьох цей масовий старт в колі однодумців стане першим кроком в подоланні великих дистанцій і яскравою подією в їх спортивному житті.
Годинники G-Shock – це стиль активного і спортивного життя! ДЕКА рекомендує Джі для спорту саме через надійність, міцність і водонепроникність. Крім функціональної складової годинники яскраві і помітні, мають відмінну ударостійкість, що робить G-Shock незамінними для будь-якого виду активності.

Використовуйте G-Shock для спорту, а також в повсякденному житті в сучасному урбаністичному світі!
Почніть бігати разом з активними людьми, яскравими емоціями і годиниками G-Shock!

Окрім цього компанія Дека дарує усім фінішерам медаль на дистанції 5 км.

Медаль виконана у формі класичного годинника G-SHOCK, тож її можна одягти не тільки як завжди на шию, а й, і це найважливіше, на руку, як справжній годинник!


Більш того, фінальний час вашого забігу можна вигравірувати на аверсі медалі від ДЕКА, і він весь час буде нагадувати про ваш найяскравіший спортивний івент.
Здійсни свій забіг ДЕКА & G-SHOCK на 5 км та першим отримай ексклюзивну медаль з лімітованої партії! Стань міцніше, витриваліше та точніше як годинники CASIO G-SHOCK від ДЕКА.
Нагадуємо, що лише 500 платних учасників отримають таку медаль.
Почни бігати разом з G-SHOCK!