Головна - Для ЗМІ

Для ЗМІ

Вітаємо вас у медіа центрі масштабної події  Almaz Group Dnipro Marathon 2021! ГО Старт Дніпро п’ятий раз організовує фестиваль бігу у Дніпрі для любителів  та професіоналів. Пропонуємо журналістам долучитися до нашого свята драйву та спорту!

Роль ЗМІ у розвитку легкоатлетичної культури

Завдяки продуктивній співпраці зі ЗМІ щорічно в Україні зростає кількість учасників бігового ком’юніті, українське населення стає більш спортивним та здоровим, в країні відбувається розвиток спортивного туризму, формується імідж України на міжнародному рівні. Ми вдячні ЗМІ за сприяння у досягненні такого результату. Зараз і в майбутньому ми плануємо цей результат лише покращувати.

Як ми співпрацюємо зі ЗМІ:

Протягом року, напередодні та у день події ми оперативно надаємо інформацію про захід: факти, коментарі, фото, відео тощо.
Ми охоче ділимось експертною думкою про біг, та розвиток бігового руху в цілому.
Спеціально для представників ЗМІ ми проводимо прес-конференції та відкриваємо акредитацію на наші заходи, аби журналісти могли об’єктивно висвітлювати тему легкої атлетики та отримувати коментарі різних сторін тощо.

Участь ЗМІ у  Almaz Group Dnipro Marathon 2021

Найкращий журналістський матеріал народжується, коли автор безпосередньо занурений у тему. Ми пропонуємо представникам ЗМІ:

Висвітлити подію та завітати до прес-зони у день проведення заходу. Для цього вам необхідно попередньо заповнити акредитаційну форму для ЗМІ https://forms.gle/woBoJb7srwyytoQbA та дочекатися підтвердження акредитації.

Також пропонуємо Вам взяти участь у старті та пережити на власному досвіді емоції та атмосферу цього свята. Для цього вам необхідно зареєструватися на одну із дистанцій відповідно до вашого рівня підготовки. Деталі – у розділі “Реєстрація”. Окрім досвіду, ви отримуєте можливість поборотися з аматорами та професіоналами легкої атлетики.

Контакти:

Email: registration@startdnipro.com

Медіа центр дякує вам за інтерес та співпрацю!