За підтримки

В рамках

За підтримки

За підтримки

Головна - Для ЗМІ

Для ЗМІ

Вітаємо вас у медіа центрі масштабної події ATB DNIPRO MARATHON 2019! ГО Старт Дніпро четвертий раз організовує фестиваль бігу у Дніпрі для любителів  та професіоналів. Пропонуємо журналістам долучитися до нашого свята драйву та спорту!

Роль ЗМІ у розвитку легкоатлетичної культури

Завдяки продуктивній співпраці зі ЗМІ щорічно в Україні зростає кількість учасників бігового ком’юніті, українське населення стає більш спортивним та здоровим, в країні відбувається розвиток спортивного туризму, формується імідж України на міжнародному рівні. Ми вдячні ЗМІ за сприяння у досягненні такого результату. Зараз і в майбутньому ми плануємо цей результат лише покращувати.

Як ми співпрацюємо зі ЗМІ:

Протягом року, напередодні та у день події ми оперативно надаємо інформацію про захід: факти, коментарі, фото, відео тощо.
Ми охоче ділимось експертною думкою про біг, та розвиток бігового руху в цілому.
Спеціально для представників ЗМІ ми проводимо прес-конференції та відкриваємо акредитацію на наші заходи, аби журналісти могли об’єктивно висвітлювати тему легкої атлетики та отримувати коментарі різних сторін тощо.

Участь ЗМІ у ATB DNIPRO MARATHON 2019

Найкращий журналістський матеріал народжується, коли автор безпосередньо занурений у тему. Ми пропонуємо представникам ЗМІ:

Завітати до прес-зони у день події. Для цього вам необхідно попередньо заповнити акредитаційну форму (посилання на форму) для ЗМІ та дочекатися підтвердження акредитації. Акредитація на марафон буде відкрита з 04.09.19.

Також пропонуємо Вам взяти участь у старті та пережити на власному досвіді емоції та атмосферу цього свята. Для цього вам необхідно зареєструватися на одну із дистанцій відповідно до вашого рівня підготовки. Деталі – у розділі “Реєстрація”. Окрім досвіду, ви отримуєте можливість поборотися з аматорами та професіоналами легкої атлетики.

Шановні журналісти!

Ми розпочинаємо акредитацію на Всеукраїнські відкриті змагання «ATB DNIPRO MARATHON» 2019,
які відбудуться 22 вересня 2019 р в м. Дніпро на Площі Героїв Майдану.
«ATB DNIPRO MARATHON» – це біговий захід, участь у якому доступна для кожного.
Цього року захід збере близько 3500 учасників та 10000 глядачів.

Вже традиційно, аби гідно підготувати учасників до змагання, «Старт Дніпро» об’єднує бігові клуби України і проводить серію відкритих тренувань «Біжи за рекордом» в п’яти містах України – Дніпро, Київ, Харків, Львів, Одеса. 6 тижнів, 5 міст, 5 великих бігових клубів, 18 тренерів та багато бігунів.

Всі подробиці на офіційному сайті : www.dnipromarathon.com
Організатори: ГО «Старт Дніпро» та Федерація легкої атлетики Дніпропетровської області
Генеральний спонсор –компанія «АТБ-МАРКЕТ»

Звертаємо Вашу увагу, що акредитація на захід обов’язкова!
Доступ у зону старту/фінішу, на трасу та медіа-зону буде здійснюватися винятково за акредитаційними посвідченнями, що будуть видані в медіа-зоні марафонського містечка (Площа Героїв Майдану)
в день старту з 7:30 до 8:30 22 вересня 2019р.
Акредитація триватиме до 18:00 14 вересня 2019 р.
Після перевірки даних Ви отримаєте підтвердження реєстрації з детальною інформацією щодо «ATB DNIPRO MARATHON» 2019 та усіх супутніх заходів.

Пропонуємо вам заповнити цю форму:

Увага! Заповнення форми не є автоматичною акредитацією на захід, вам необхідно в день старту отримати акредитаційний бейдж.
Не внесені в список ЗМІ не матимуть доступу у зону старту/фінішу, на трасу та медіа-зону.

За додатковою інформацією звертайтесь:
startdnipro@gmail.com

Контакти:

Email: registration@startdnipro.com

Медіа центр дякує вам за інтерес та співпрацю!