Партнер

Генеральний спонсор

Організатор

За підтримки

В рамках

За підтримки

За підтримки

Головна - Для ЗМІ

Для ЗМІ

Вітаємо вас у медіа центрі масштабної події ATB DNIPRO MARATHON 2018! Біговий клуб Start Dnipro втретє організовує фестиваль бігу у Дніпрі для любителів  та професіоналів. Пропонуємо журналістам долучитися до нашого свята драйву та спорту!

Роль ЗМІ у розвитку легкоатлетичної культури

Завдяки продуктивній співпраці зі ЗМІ щорічно в Україні зростає кількість учасників бігового ком’юніті, українське населення стає більш спортивним та здоровим, в країні відбувається розвиток спортивного туризму, формується імідж України на міжнародному рівні. Ми вдячні ЗМІ за сприяння у досягненні такого результату. Зараз і в майбутньому ми плануємо цей результат лише покращувати.

Як ми співпрацюємо зі ЗМІ:

Протягом року, напередодні та у день події ми оперативно надаємо інформацію про захід: факти, коментарі, фото, відео тощо.
Ми охоче ділимось експертною думкою про біг, та розвиток бігового руху в цілому.
Спеціально для представників ЗМІ ми проводимо прес-конференції та відкриваємо акредитацію на наші заходи, аби журналісти могли об’єктивно висвітлювати тему легкої атлетики та отримувати коментарі різних сторін тощо.

Участь ЗМІ у ATB DNIPRO MARATHON 2018

Найкращий журналістський матеріал народжується, коли автор безпосередньо занурений у тему. Ми пропонуємо представникам ЗМІ:

Завітати до прес-зони у день події. Для цього вам необхідно попередньо заповнити акредитаційну форму для ЗМІ та дочекатися підтвердження акредитації. Акредитація на марафон буде відкрита з 01.09.18.

Також пропонуємо Вам взяти участь у старті та пережити на власному досвіді емоції та атмосферу цього свята. Для цього вам необхідно зареєструватися на одну із дистанцій відповідно до вашого рівня підготовки. Деталі – у розділі “Реєстрація”. Окрім досвіду, ви отримуєте можливість поборотися з аматорами та професіоналами легкої атлетики.

УВАГА! 3 вересня 2018 року об 11-00 чекаємо на Вас на прес-конференції щодо ATB DNIPRO MARATHON 2018 у білому залі Дніпровської міської ради за адресою: пр. Д. Яворницького 75,  7 поверх.

Шановні журналісти!

Ми розпочинаємо акредитацію на Чемпіонат України з марафону,
Всеукраїнські відкриті змагання «ATB DNIPRO MARATHON» 2018,
які відбудуться 16 вересня 2018 р в м. Дніпро на Площі Героїв Майдану.
«ATB DNIPRO MARATHON» -це біговий захід, участь у якому доступна для кожного.
Цього року захід збере близько 3500 учасників та 10000 глядачів.
Організатори мають бажання встановити національний рекорд ¬ сама велика корпоративна команда, що прийняла участь у легкоатлетичному забігу,
та внести до Національного Реєстру Рекордів.
Окрему увагу організатори приділяють благодійній «Милі Добра» –забіг де кожен має можливість подарувати здоров`я дітям. Збираємо кошти для Дитячої лікарні № 5 на придбання електроенцефалографу.
Вже традиційно, аби гідно підготувати учасників до змагання, Вперше! Громадська організація «Старт Дніпро» об’єднує бігові клуби України і проводить серію відкритих тренувань «Поглянь на біг по-новому» в п’яти містах України – Дніпро, Київ, Харків, Львів, Одеса. 6 тижнів, 5 міст, 5 великих бігових клубів, 15 тренерів та багато бігунів.

Всі подробиці на офіційному сайті : www.dnipromarathon.com
Організатори: ГО «Старт Дніпро» та Федерація легкої атлетики Дніпропетровської області
Генеральний спонсор –компанія «АТБ-МАРКЕТ»

Звертаємо Вашу увагу, що акредитація на захід обов’язкова!
Доступ у зону старту/фінішу, на трасу та медіа-зону буде здійснюватися винятково за акредитаційними посвідченнями, що будуть видані в медіа-зоні марафонського містечка (Площа Героїв Майдану)
в день старту з 7:30 до 8:30 16 вересня 2018р.
Акредитація триватиме до 18:00 14 вересня 2018 р.
Після перевірки даних Ви отримаєте підтвердження реєстрації з детальною інформацією щодо «ATB DNIPRO MARATHON» 2018 та усіх супутніх заходів.

Пропонуємо вам заповнити цю форму:
https://goo.gl/forms/JYoYvT14aTrCE1Tu2

Увага! Заповнення форми не є автоматичною акредитацією на захід, вам необхідно в день старту отримати акредитаційний бейдж.
Не внесені в список ЗМІ не матимуть доступу у зону старту/фінішу, на трасу та медіа-зону.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Баришева Тамара
моб.тел: +380 67 567 09 37
email: 5670937@gmail.com

Контакти

Якщо ви бажаєте регулярно отримувати новини щодо бігових спортивних заходів  від бігового клубу Start Dnipro або у вас виникли питання, зв’яжіться, будь ласка, з нашими спеціалістами:

Світлана Ліщинська, директор заходу та виконавчий директор клубу Start Dnipro
Тел: +38 (098) 068 02 14
Email: svetlanastartdnipro@gmail.com

Тамара Баришева
Тел: +38 (067) 567 09 37
Email: 5670937@gmail.com

Медіа центр дякує вам за інтерес та співпрацю!