Головна - Новини - Знайомтесь з пейсмекерами ATB DNIPRO MARATHON 2019!

Знайомтесь з пейсмекерами ATB DNIPRO MARATHON 2019!

18.09.2019

Саме ці люди будуть задавати темп бігунами на марафонській дистанції.

На четвертому ATB Dnipro Marathon, що пройде вже 22 вересня, підтримувати настрій та задавати необхідний темп будуть сім пейсмекерів!

Хто такий пейсмекер?
Це людина, яка біжить з певним темпом, і фінішує рівно в заявлений час. Час пейсмекера ви зможете побачити на футболці та повітряній кульці бігуна. Крім цього, пейсмекери допомагають учасникам порадами, мотивуватимуть та підбадьорюватимуть. Якщо ви плануєте фінішувати з конкретним результатом, підтримка пейсмекера буде вам у пригоді.
Зустрічайте пейсмекерів ATB Dnipro Marathon 2019!
Фінішний час: 3:00:00
Олександр Янчук.
Олександр вже не в перший раз виступає пейсмекером на марафоні у Дніпрі – у 2017 році він вів бігунів на час 3:30, а рік тому біг на 3:15

Фінішний час: 3:15.

Олександр Данилюк

Фінішувати за 3:15 для Олександра не в новинку — у сонячній Одесі він теж вів бігунів за собою на цей час. 42 км для Олександра зовсім не межа, цьому ультрамарфонцю вже підкорювалися дистанції в 107 та 168 км.

Фінішний час: 3:30. Володимир Заїкін

Володимир теж знає, як бігти пейсмекером на ATB Dnipro Marathon, на двох попередніх марафонах він біг на час 4:00 та 3:45. Особистий рекорд Володимира на 42 км – 3:05, але 22 вересня він перетне фінішну лінію рівно через 3:30 після стартового пострілу.

Фінішний час: 3:45. Дмитро Кербут
Досвід Дмитра дуже великий – він вів за собою бігунів на марафонах в Чернігові, Харкові та Києві.
Триатлет та ультрамарафонець, з цим чоловіком точно не буде нудно бігти марафон.

Фінішний час: 4:00. Віталій Коваленко
Тренер дніпровського клубу Start Dnipro знає про трасу ATB Dnipro Marathon все, адже він брав участь в усіх марафонах нашого міста. В минулому році Віталій був пейсмекером на час 4:15 та ми точно знаємо, що в його компанії 4 години промайнуть весело та непомітно.

Фінішний час: 4:15. Сергій Зюман
Бігунам, що бажають фінішувати в цей час пощастило, вони зможуть бігти в компанії ультрамарафонця та учасника чемпіонату світу у складі збірної України з бігу на 50 кілометрів. Цей досвідчений бігун знає як витримати темп та фінішувати в необхідний час, в цьому році на КиївЄвроМарафон він вів бігунів на час 3:15.

Фінішний час: 4:30. Сергій Суровцев.
Сергій теж відмінно знає трасу ATB Dnipro Marathon, адже він вже втретє стає пейсмекером на марафоні у Дніпрі. 42 км в Одесі він пробіг за 3:15, тож час 4:30 не стане для нього проблемою.

Тож обирайте свого пейсмекера, дотримуйтесь його темпу і отримуйте задоволення від результату на фінішу!